środa, 22 czerwca 2016

Nowy biurowiec przy Królewskiej - piękny i wspaniały, kolorowy cały

Nowy biurowiec stanął niedawno przy Królewskiej. Ba - stanął. Wykwitł niczym kwiat, gdyż jego elewacja zmienia barwę zależnie od kąta patrzenia. Do wyboru są duszone buraczki lub szpinak. Elewacja jest fantazyjnie powykręcana, niczym moja ś.p. babcia po Heinego-Medina, a dekoracje, przyklejone Kropelką lub blue-tackiem przypominają Dni Cukiernika w zakładzie w Laskach.  Generalnie jest bardzo ładnie i w zasadzie przestaje dziwić powszechna obecność sklepów typu "Alkohole 24h". Zdddrrrrowie.


7 komentarzy:

 1. żeby to jeszcze na jakimś zapadłym Służewcu. ale w centrum miasta...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rodzice powinni zasłaniać dzieciom oczy prechodząc obok tego budynku.

   Usuń
  2. "Niebanalna bryła, dialog z otoczeniem, tworzony samodzielnie nowy kontekst urbanistyczny", kto da więcej?

   Usuń
  3. kontrasty faktury, gra formami,
   przełamania linearyzmu, rozedrgany detal...

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak najbardziej podzielam zdanie, że ładny jest ten biurowiec i faktycznie ma coś w sobie. Nie wiem tylko czy przed wejściami zamontowane są wycieraczki obiektowe https://www.alumatex.pl/produkty/wycieraczki-obiektowe gdyż ja na to zwracam szczególną uwagę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeżeli ktoś lubi nowoczesność to myślę, że wybór takiego biurowca z pewnością będzie dobrym wyborem. Natomiast w przypadku firm jednoosobowych warto jest zorganizować biuro w salonie http://top-girl.pl/jak-urzadzic-domowe-biuro-w-salonie/ i w takim domowym biurze również można bardzo efektywnie pracować.

  OdpowiedzUsuń