niedziela, 28 czerwca 2015

Na lotnisku

Niedawno oddano do użytku nowy remiks naszego lotniska, które kiedyś było Okęciem a teraz jest Chopinem. W skład tegoż wchodzi nowiuśki taras widokowy - oczywiście - za szkłem a nie na powietrzu, jak to niegdyś bywało. Lotnisko nowe jest cacy, ma McDonald's, czyli można zjeść normalne jedzenie, dużo toalet, gdzie owo jedzenie poddać można obróbce, a także sporo niezagospodarowanej jeszcze przestrzeni. A skoro już o przestrzeni mowa, jak śpiewała Urszula, możemy zafundować sobie wielki odlot. O tak:

7 komentarzy:

 1. O, widzisz, byłam raz na Okęciu, ale dawno, dokładniej w 2007, coś tam wtedy robili.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W 2007 to jeszcze budowali nowy terminal. Od tego czasu zdążyli go zbudować, zbudować stacje kolejową z tunelem oraz zbudować stary-nowy terminal*, na którym właśnie jest ten taras.

   Takie mamy warszawskie tempo ;-)

   * Stary terminal z 1992, wybebeszony do gołej konstrukcji i wypełniony treścią od nowa.

   Usuń
 2. Byłem na tym tarasie z dzieckiem, a nawet dwoma, własnym i pożyczonym, i się zawiodłem, bo jak widać na ostatnim zdjęciu, trzylatek ma widok tylko na ścianę, trzeba go podnosić do okna, żeby coś zobaczył, co z dwojgiem dzieci naraz zrobić niełatwo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostawili schodki dla dzieci. Serio.

   A Magdonald jest dla grup szkolnych zwiedzających Warszawę wciąż największą atrakcją :-( Oni chyba naprawdę dodają tam coś uzależniającego ;-)

   Usuń
  2. Co Ty chcesz? Restauracja rodzinna, inna niż wszystkie.

   Usuń
 3. Ech, stary taras, bez szybek, to było coś! To se ne wrati ;-)

  OdpowiedzUsuń