piątek, 25 stycznia 2013

Śmieszne rzeczy 2

Piątek dziś, pośmiejmy się zatem, bo weekend już prawie się rozpoczął. Choć nie wiem czy śmiech jest, mimo wszystko, właściwą reakcją.

Najpierw coś z miasta.

Po co rewitalizowane są stare kamienice, po co przywraca im się blask? Po to, żeby później można było na nich zamontować gustowne reklamy, skorelowane z estetyką otoczenia.


Robimy chodnik do przejścia dla pieszych. Czy ma dojść prosto do przejścia? Nie. Niech okrąży trawnik, zrobi pętelkę i ludzie będą musieli się potem cofnąć (ludzie - jak widać - sami sobie poradzili).Wpadły mi w ręce dwie ulotki zakładów fryzjerskich. Obie mnie zastanowiły...

Data ważności mnie roztentegowała.Aż mi się nierówno zeskanowało. Jestem pod wrażeniem podziału wg długości i rysunków poglądowych. A co jak kobitka ma na głowie asymetrię?


Na koniec coś z wielkich mediów, czyli fakt.pl nie zawodzi. Podkreślenia ode mnie.Po kliknięciu obrazki się powiększą, co ułatwi odczytanie detali.5 komentarzy:

 1. Fakt jest genialny w celach rozrywkowych - na wyścigi tylko z se. A co do neonów na kamienicy - be oczywiście, ale jeszcze gorzej jak neon pojawia się na takim ohydztwie jak solniczka WSiPu w al. Jerozolimskich 136.

  OdpowiedzUsuń
 2. A strzyżenie męskie włosów b. długich jest bezcenne? A ja dziś zapłaciłem 20 zł...

  OdpowiedzUsuń
 3. Są też takie miejsca, gdzie ścieżka rowerowa o dziwo nie robi zygzaka, slalomu, zawijki, tylko leci prosto.... za to chodnik został położony jakoś naobkoło. oczywiście piesi idą prosto ścieżką, ale w tym przypadku trudno się dziwić (gdyby nie było tej ścieżki kostkowej, to i tak by gruntową wydeptali).

  W przypadku asymetrii fryzury, sprawdzamy jaka część włosów jest jakiej długości. Przykładowo 40% krótkie, 50 średnie i 10% długie. Dla strzyżenia z czesaniem koszt będzie następujący:

  0,4*30zł + 0,5*35zł + 0,1*40zł = 33zł 50gr

  OdpowiedzUsuń
 4. Aaa! Hrabia znowu ma krótkie włosy! Za to Meteor coraz dłuższe ;)

  OdpowiedzUsuń