sobota, 16 kwietnia 2011

Przedwiosenny bajnajt

I znów kilka zdjęć, pochodzących co najmniej sprzed miesiąca, no ale co ja zrobię, że dopiero ich kolej nadeszła. Robię wpisy na zapas i wszystkie muszą grzecznie czekać w kolejce, bo inaczej tych klientów nie obsługujemy.5 komentarzy:

 1. Ale zdjęcia! Stadion wygląda jak statek kosmiczny. Warszawa nocą na tych zdjęciach zdaje się bardziej kolorowa i żywa niż za dnia. Po za tym fajnie udało Ci się uchwycić te wszystkie refleksy świetlne, odbijające się w Wiśle światła...Na trzecim zdjęciu od końca w pierwszej chwili odniosłem wrażenie jakby te budynki unosiły się w powietrzu. Canaletto umarłyby chyba z zachwytu!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej!
  Dałeś mi pomysł podpatrzeć Stadion Narodowy wieczorem:) Generalnie wieczorami to rzadko chodzę po Warszawie. Ale w tym roku postaram się:)
  Możliwe, że w tym roku tez będę na Blog Forum. Ale to jeszcze nic pewnego.
  Pozdrawiam Vojtek

  OdpowiedzUsuń
 3. @Rock 60-70: Dzięki, ale tym zdjęciom technicznie sporo brakuje, bo nie używam a) statywu b) programów graficznych do ich poprawiania. Mimo to ćwiczę silną wolę i wdechy.

  @Vojtek: Za dnia ten widok jest trochę, moim zdaniem, chaotyczny; zyskuje dopiero po podświetleniu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Co tam technika, przyjemnie się patrzy!

  OdpowiedzUsuń
 5. Canaletto na wszelki wypadek nie ryzykował i zmarł zawczasu. A Marcina podziwiam niezmiennie za żelazny chwyt bezstatywowy - powinieneś zrobić jakieś instruktażowe wideo, bo mało komu chce się nosić to pożyteczne narzędzie, jakim jest statyw.
  Ale skoro robi się cieplej, to i my się wybierzemy na mosty. Czas najwyższy :)

  OdpowiedzUsuń