sobota, 23 kwietnia 2011

Aleja Szucha 38 komentarzy:

 1. Fajnie wyłuskałes secesyjne detale.
  Co to znaczy "szeroko pojęta architektura"? Co się do nije zalicza poza "wąsko pojętą architekturą"?

  OdpowiedzUsuń
 2. Chodzi mi o to, że nie chce mi się robić miliona tagów typu: "dachy", "kładki dla pieszych", "bramy", "kamienice", "bloki", "bloki które są kamienicami" itp. i wrzucam wszystko do jednego wora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Może dodać jeszcze jeden np: "detale" - to niedużo roboty.

  OdpowiedzUsuń
 4. A tag "dekoracje" nie wystarczy?

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie.
  Powinny być jeszcze: "detale kamienic w słońcu", "detale kamienic w cieniu", "kamienice o nieparzystych numerach", "kute balustrady balkonowe wielopiętrowych kamienic", "zadbane, białe kamienice w Śródmieściu Południowym", "latarnie na tle kamienic" oraz "chciałem zrobić bez zbiegających się pionów, ale nie wyszło"

  ;)))))))))) (mogę dać jeszcze więcej zamknięć nawiasu, by podkreślić, że to był żart ;)

  A na serio - nie wystarczyłaby po prostu "architektura"? Wtedy upierdliwi czytelnicy nie zadawaliby Ci głupich pytań.

  OdpowiedzUsuń
 6. @H_Piotr: Mogę jeszcze dać uniwersalny tag o treści "kto narzeka, niech taguje u siebie" albo o innej uniwersalnej treści.

  A serio - jestem u siebie i jeśli mi się zachce tagować kamienice secesyjne "mielonka z chrzanem" a bloki modernistyczne "serdelki z musztardą" to oglądający muszą to zaakceptować. Trudno.

  OdpowiedzUsuń
 7. Oczywiście nigdzie nie neguję Twojej kompetencji w zakresie tagowania wpisów na niniejszym blogu. Zapytałem jedynie, czy "szeroko pojęta architektura" różni sie czymś w zakresie znaczeniowym od "architektury".

  Ad "a na serio" - Jesteś u Blogspota i jeśli jemu się coś przestanie podobać w tym blogu, to go skasuje z dnia na dzień bez skrupułów.

  OdpowiedzUsuń
 8. @H_Piotr: bo jak czasem robię zdjęcia różnych nowych budynków, to sam się zastanawiam czy to jeszcze jest architektura.

  A Blogspot to niech się czuje zaszczycony.

  OdpowiedzUsuń